Мапа ЦПТО ДСЗ

            Мапа спеціалізацій (ліцензії ЦПТО ДСЗ за ВЕД)

 

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)  – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Уважно ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зробіть правильний вибір та станьте успішними!

 

Широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ, забезпечать не тільки Ваш професійний розвиток, а й дозволять набути додаткових компетенцій, що сприяють успішному працевлаштуванню.

01.02.2021

Ви маєте можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості.

01.02.2021

Навчання у ЦПТО ДСЗ надасть Вам наступні можливості:

01.02.2021

В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів:

01.02.2021

На Вас очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання.

01.02.2021