Сьогодні, 14 жовтня, у Луцьку вдруге відбувся Фестиваль професій.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
Продовжуємо розповіді про успішні приклади працевлаштування учасників АТО на Полтавщині 
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюється у дистанційному режимі.
Привітання директорки Житомирського обласного центру зайнятості Галини Корінної з Днем захисника України.
13 жовтня 2021 року в приміщенні  Комунального закладу «Кам’янсько - Дніпровської публічної бібліотеки» було проведено ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи  в рамках Меморандуму про співпрацю Запорізького обласного центру занятості з підприємствами групи «МЕТІНВЕСТ»
З початку 2021 року за сприяння обласної служби зайнятості, роботу отримали понад 19,5 тис. осіб. Про це повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко
У січні – вересні 2021 року на Житомирщині послугами служби зайнятості скористалися 1274 військовослужбовці, які брали участь в АТО (ООС). Для 235-ти з них була знайдена робота. Нині у пошуках роботи залишаються ще 449 колишніх бійців, які мають статус зареєстрованих безробітних
Шановні закарпатці! Прийміть щире вітання з нагоди потрійного свята – Дня захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.
Упродовж 2015-2021 років (станом на 01.10.2021) з числа військовослужбовців, котрі брали участь в АТО/ООС, 9,3 тис. осіб через відсутність прийнятної роботи набули статус безробітного, із них 753 особи з  інвалідністю. 
12 жовтня 2021 року фахівець з профорієнтації Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Сергій Семенов провів профінформаційні семінари для випускних класів Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Успіх майбутнього починається сьогодні». 
11 жовтняу Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» відбувся тренінг для безробітних. У заході взяли участь шукачі роботи, яким тривалий час не вдається знайти роботу.
Рекомендації для успішного проходження співбесіди з роботодавцем: Співбесіда повинна бути перемовинами, а не допитом.
До уваги шукачів роботи та клієнтів служби зайнятості. Дніпропетровська обласна служба зайнятості працює у звичному режимі з дотриманням карантинних обмежень
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00
Робочий тиждень працівників Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ 
Новопсковський районний центр зайнятості продовжує тісну співпрацю з прикордонною комендатурою швидкого реагування «Новопсков» з питань працевлаштування осіб на військову службу за контрактом. 12 жовтня відбулася чергова зустріч з безробітними в рамках заходів з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.
Робоча група у складі начальниці відділу рекрутингу Ольги Бекеши, провідних фахівців з питань зайнятості Миколи Джурика та Оксани Кондратик 12 вересня п.р. поточного року відвідали Повчанську та Тараканівську територіальні громади.
12 жовтня п.р. під час візиту робочої групи Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості до Вербської територіальної громади. Заступник начальника відділу рекрутингу Юрій Стрільчук та провідна фахівчиня з питань зайнятості Валентина Свирида спільно з секретаркою ради Наталією Кот обговорили питання легалізації трудової діяльності, трудового законодавства, соціального страхування на випадок безробіття.
У переддень державного свята захисників та захисниць України, пропонуємо добірку порад від експертів та фахівців служби зайнятості щодо ефективної побудови цивільної кар’єри для ветеранів АТО/ООС
На початок жовтня в області налічувалось 10,7 тис. безробітних – на 19,3% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 6 осіб. Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-вересня поточного року.
11 жовтня в приміщенні Хустського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та які перебувають на обліку в органах пробації.
279 осіб з-поміж безробітних Херсонської області підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на твердому паливі» та «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на газовому  паливі».
У рамках Дня учасника АТО в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців, котрі свого часу брали участь в антитерористичній операції.
Законом України «Про зайнятість населення» передбачено право громадян на отримання ваучера.
7 та 8 жовтня фахівцями Маріупольського міського центру зайнятості проведені профорієнтаційні уроки
В Ямпільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості проходили групові консультації із застосуванням психодіагностики
Саме так оцінювали дев'ятикласники Ніжинської гімназії №2 спілкування з фахівцем Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Іриною Бондаренко.
Днями учні 7 класу Лебединського закладу загальної середньої освіти I-III ст. № 3 відвідали місцеве відділення Ощадбанку