Щорічно першої неділі жовтня ми вітаємо всіх вчителів, педагогів, викладачів та інших працівників освіти з професійним святом – Днем вчителя!
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Підприємство ТОВ «Транс Авто Лідер» у маріупольському бізнес-середовищі всього за декілька років напрацювало репутацію лідера вантажних перевезень, надійного партнера та соціально відповідального роботодавця.
173 роботодавці Житомирщини отримали позитивні рішення служби зайнятості про виплату їм компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб. Станом на 30 вересня 2022 року вони забезпечили роботою вже 393 переселенців.
ПрАТ "Миронівська птахофабрика», що розташована в селі Степанці Черкаської області, шукає працівників. 
У рамках реалізації державної програми "єРобота" щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу Державна служба зайнятості опрацювала заяви, подані в шостому періоді (з 05 вересня по 18 вересня 2022 року).
У рамках реалізації урядового проєкту “єРобота”, за програмою надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, надійшов черговий транш на загальну суму понад 39,6 млн грн.
Андрій із родиною вимушений був переїхати до Вінниці з Краматорська. На новому місці освоївся не одразу – нерідко йшов на тимчасовий підробіток. У вересні все ж таки навідався до міського центру зайнятості.   
В липні 2022 року до Новомиколаївської районної філії звернувся юнак 1996 року народження – Дмитро Савчук, який разом з сім’єю був змушений покинути свою домівку в Авдіївці Донецької області через військові дії
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
Він дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.
Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Основні питання, пов’язані із залученням безробітних до суспільно корисних робіт
В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня
Щодня зростає кількість працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб, які переїхали на Вінниччину. Йдуть їм на зустріч і самі роботодавці. До цього їх мотивувала держава.
 Інформуємо, що в Україні відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 01.10.2022 р.підвищуються соціальні стандарти, що вплине на права зареєстрованих безробітних.
Для того щоб прийняти на роботу іноземця, необхідно отримати дозвіл служби зайнятості. 
У рамках реалізації урядового проєкту “єРобота”, за програмою надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, надійшов черговий транш на загальну суму понад 39,6 млн грн.
Після ворожої навали Аліна Яблонська, як і інші громадяни нашої країни, була вимушена покинути рідну домівку що на Донеччині і виїхати з окупованої території до Запорізького району. 
Це вплине і на права зареєстрованих безробітних
         У Чернівецькій області 36 учасників урядової програми «єРобота» отримують мікрогранти на започаткування чи розвиток власного бізнесу. Серед них є підприємці, котрі вже освоюють кошти.
Донецька обласна служба зайнятості використовує усі свої можливості у сприянні працевлаштуванню мешканців Донеччини.
Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості Хмельниччини.
Від початку введення воєнного стану в Україні і по 22 вересня 2022 року до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 2784 внутрішньо переміщених громадян
Бути в курсі подій, володіти інформацією про стан ринку праці, новації законодавства про зайнятість, актуальні вакансії можна і не виходячи за межі рідного населеного пункту, скориставшись при цьому послугами фахівців служби зайнятості на місцях. Представники обласної служби зайнятості здійснюють виїзні прийоми громадян в ОТГ.
Прийняли рішення виїхати за кордон? Нехай все вийде.