Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
Затверджено зразки бланків та форми заяв для отримання, внесення змін та продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні
Розмір та термін виплати допомоги по безробіттю визначаються для кожної особи індивідуально і залежать від наявного страхового стажу людини, її заробітної плати (доходу), причини звільнення та тривалості безробіття.
Вона передбачає надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Прийом документів по першій хвилі стартував 1 лютого і триватиме по 12 лютого.
28 січня набрала чинності Постанова КМУ № 68, якою затверджено технічний опис, зразок бланка, форм заяв для отримання, внесення змін та продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.
Фізична особа-підприємець Куляняк Тетяна Степанівна, котра у центрі Самбора відкрила власну пекарню, за пошуком працівників підприємиця звернулася до місцевої служби зайнятості. 
1 лютого стартувала перша у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту в рамках програми єРобота. Про це повідомила директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк. 
Порядок надання допомоги по безробіттю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 735, визначає, що виплата допомоги призначається в межах дворічного періоду.
Сьогодні стартує перша у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту в рамках програми єРобота. Про це повідомила директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк. 
Прийом документів по першій хвилі у 2023 році триватиме з 01 по 12 лютого через портал “Дія”
Номери телефонів «гарячої лінії» Хмельницького обласного центру зайнятості: +38(093) 027-05-11; +38(096) 045-60-10; (0382) 76-46-42; 65-06-06.
Про результати роботи Полтавського обласного центру зайнятості у 2022 році
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Роботодавці Андрушівщини повідомили службу зайнятості про потребу у працівниках. Наразі 24 вакансії налічується у громадах.
Керівник ТОВ «М.А.С.К.О» один з перших, хто скористався державною програмою «єРобота» з надання грантів на розвиток або створення власного бізнесу. Компанія подала заявку на участь, захистила бізнес-план та наразі вже отримала кошти
За перший місяць нового року 86 переміщених з небезпечних регіонів українців звернулись за сприянням у працевлаштуванні на Житомирщині. За даними на 1 лютого 2023 року продовжують пошук роботи з допомогою служби зайнятості 351 внутрішній переселенець.
У листопаді 2022 року до Липовецької філії Вінницького обласного центру зайнятості звернулась мешканка Донецької області Ірина Солоненко.
У грудні 2022 року до Чернівецької філії обласного центру зайнятості для пошуку роботи звернулась жителька Донецької області Олеся Кулянда. Оскільки її основна сфера діяльності – це ведення бухгалтерського обліку, фахівці служби зайнятості одразу  розпочали підбір роботи саме в цьому напрямі.
З 1 січня 2023 року в Україні діє новий порядок взяття на військовий облік призовників, резервістів та військовозобов’язаних.
У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно  корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних.
Так, можуть. Законом України «Про зайнятість населення» передбачено, що праця  іноземців та осіб без громадянства може застосовуватися без дозволів на застосування праці іноземців в Україні на посадах за сумісництвом в одного роботодавця.
Донецький обласний центр зайнятості інформує про орієнтовний графік на лютий 2023 року, за яким планується навчання безробітних у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Демобілізовані військовослужбовці, в тому числі учасники АТО, повсякденно перебувають під особливою увагою фахівців служби зайнятості Сумщини.
У період дії урядової програми «єРобота» з 1 липня по 12 грудня 2022 року, 52 учасника уже отримали грантові виплати та розвивають власну справу на Черкащині
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.