02.09.2021 | 17:51

Державний центр зайнятості розширює можливості набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності в рамках меморандуму з проєктом «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується GIZ за дорученням уряду Німеччини.
За підтримки експертів проєкту та у співпраці з потужними роботодавцями ТОВ «С.І.Т.Е.К.», REHAU, ТОВ «Світондел», ТОВ «Henkel Bautechnik Ukraine»:

  • сформовано короткострокові ( 60 годин)  програми навчання за частковими кваліфікаціями – «Ізолювальник з термоізоляції», «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»;
  • розроблено дистанційні курси за кожною з програм навчання;
  • проведено теоретичне навчання та практичне відпрацювання навичок педагогічних працівників Львівського, Рівненського, Одеського, Харківського ЦПТО ДСЗ.

У серпні 2021 року завершилось навчання перших груп слухачів: 7 осіб  у Харківському ЦПТО ДСЗ за програмою «Ізолювальник з термоізоляції» та за програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій», 18 осіб в Одеському ЦПТО ДСЗ та 9 осіб у Рівненському ЦПТО ДСЗ. Представники роботодавців брали участь як в проведенні, так і оцінюванні результатів навчання.

У вересні розпочинається навчання за програмою здобуття часткової кваліфікації «Ізолювальник з термоізоляції» у Львівському ЦПТО ДСЗ.

Завдячуючи роботодавцям, матеріально-технічна база ЦПТО ДСЗ поповнилась елементами та вузлами віконних та дверних конструкцій, а також наборами оригінальних монтажних матеріалів, наочними посібниками та відеоматеріалами.

Налагодження дієвої співпраці регіональних центрів зайнятості, роботодавців та ЦПТО ДСЗ щодо організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та шукачів роботи за затребуваними напрямами та кваліфікаціями, у тому числі й за дуальною формою освіти, є важливим завданням Державної служби зайнятості.