13.09.2021 | 12:05

Державною службою зайнятості за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) надано можливість 48 жителям Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Луганської та Харківської областей пройти процедуру підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар».

Досвідчені кухарі, які не мали документа про освіту, вирішили скористатись такою можливістю та за підтримки проєкту GIZ підтвердити свою кваліфікацію.

Процедура підтвердження кваліфікації передбачає самостійне оцінювання рівня своїх знань шляхом анкетування, підтвердження теоретичних знань та виконання кваліфікаційної пробної роботи (приготування страв) під постійним спостереженням членів кваліфікаційної комісії з числа досвідчених роботодавців – професіоналів своєї справи.

Наразі в рамках проєкту підтвердили кваліфікацію кухаря 5 осіб в Одеському ЦПТО ДСЗ та 2 особи у Рівненському ЦПТО ДСЗ.

Для отримання більш детальної інформації про процедуру підтвердження результатів неформального навчання за професією «Кухар», яка займає всього 3 дні,  запрошуємо звернутися до найближчого центру зайнятості.

Детальніше про неформальне навчання тут: https://is.gd/BggdGQ

Не втрачайте можливості підтвердити свою кваліфікацію!